700.EUS-400.S.D Makaroniarka elektryczna z ociekaczem i dwoma koszami 6kW na podstawie szafkowej zamkniętej
KROMET 700.EUS-400.S.D to elektryczna makaroniarka o mocy 6 kW, wyposażona w ociekacz, dwa perforowane kosze GN i zamkniętą podstawę szafkową.
Typ
1
Moc grzewcza
6 kW
Pojemność
24 L
Zasilanie
400 V
Lista dystrybutorów
Makaroniarka elektryczna KROMET 700.EUS-400.S.D – kompaktowa wydajność w linii 700
KROMET 700.EUS-400.S.D to elektryczna makaroniarka o mocy 6 kW, wyposażona w ociekacz, dwa perforowane kosze GN i zamkniętą podstawę szafkową. Stworzona z myślą o kuchniach, w których liczy się precyzja, porządek i oszczędność miejsca, świetnie sprawdzi się w restauracjach, bufetach, kantynach i zakładach zbiorowego żywienia.
Gotuj szybko i wygodnie – nie tylko makaron
  • W zestawie: dwa perforowane kosze GN 1/3 lub opcjonalnie cztery GN 1/6 o wysokości 215 mm – pełna elastyczność zastosowania.