700.KG-4/I-400.T Solid Top gazowy 400 mm + 2×4,5kW + 2×7,5kW na podstawie szkieletowej
Kuchnia gazowa 700.KG-4/I-400.T z linii 700 marki Kromet to wszechstronne urządzenie gastronomiczne łączące żeliwną płytę Solid Top 400 mm z czterema palnikami gazowymi o zróżnicowanej mocy. Dzięki temu jedno urządzenie pozwala na jednoczesne smażenie, gotowanie i duszenie potraw, zapewniając elastyczność i wydajność pracy w profesjonalnej kuchni.
Liczba płyt
1 1 1
Moc grzewcza
16,5 kW 21 kW 28,5 kW
Liczba palników
2 2 4
Szerokość [mm]
1200
Lista dystrybutorów
Kuchnia gazowa Kromet 700.KG-4/I-400.T – Solid Top 400 mm + 4 palniki na podstawie szkieletowej
Najważniejsze cechy:
  • Żeliwna płyta Solid Top 400 mm – równomierny i stabilny rozkład ciepła, idealny do przygotowywania dań wymagających długiego podgrzewania .
  • 4 palniki gazowe:
    • 2 palniki o mocy 4,5 kW (Ø104 mm),
    • 2 palniki o mocy 7,5 kW (Ø128 mm) .
  • Palniki i ruszty wykonane z żeliwa – wysoka trwałość i odporność na intensywną eksploatację .
  • Pod palnikami demontowane misy ociekowe ułatwiające czyszczenie.
  • Palnik pilotujący z zabezpieczeniem przeciwypływowym gazu – bezpieczeństwo użytkowania.
  • Podstawa szkieletowa – lekka, otwarta konstrukcja zwiększająca ergonomię i ułatwiająca dostęp.
Dane techniczne:
  • Wymiary: 1200 × 700 × 900 mm
  • Moc całkowita: 28,5 kW (4,5 kW × 2 + 7,5 kW × 2 + Solid Top)