700.PBE-600G Płyta grillowa gładka 600 mm 8kW
Kromet 700.PBE-600G to elektryczna płyta grillowa o szerokości 600 mm i mocy 8 kW, zaprojektowana z myślą o profesjonalnych kuchniach. Dzięki gładkiej powierzchni roboczej, urządzenie pozwala na smażenie i grillowanie różnorodnych potraw bez użycia tłuszczu, gwarantując doskonałe efekty kulinarne.
Moc grzewcza
8 kW 8 kW 8 kW 8 kW
Rodzaj
gładka gładka gładka gładka
Liczba płyt
Zasilanie
400 V 400 V 400 V 400 V
Szerokość [mm]
600
Głębokość [mm]
700
Wysokość [mm]
280
Wymiar płyty [mm]
596×560
Lista dystrybutorów
Elektryczna płyta grillowa Kromet 700.PBE-600G – Wszechstronność i precyzja w kompaktowej formie