700.PBE-600GR.S.D Płyta grillowa 1/2gł. + 1/2ryf. chromowana 600 mm 8kW na podstawie szafkowej zamkniętej
Kromet 700.PBE-600GR.S.D to elektryczna płyta grillowa o mocy 8 kW, która zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających kuchni. Dzięki chromowanej powierzchni roboczej, podzielonej na gładką i ryflowaną połowę, urządzenie zapewnia maksymalną wszechstronność w smażeniu i grillowaniu – bez dodatku tłuszczu. Idealna do użytkowania jako wolnostojąca lub w ciągu technologicznym linii 700.
Moc grzewcza
8 kW 8 kW 8 kW 8 kW
Rodzaj
gładka gładka gładka gładka
Liczba płyt
Zasilanie
400 V 400 V 400 V 400 V
Szerokość [mm]
600
900
Wymiar płyty [mm]
596×560
Lista dystrybutorów
Elektryczna płyta grillowa Kromet 700.PBE-600GR.S.D – Profesjonalizm na 600 mm
Wszechstronność w praktyce
Podzielona powierzchnia robocza pozwala na jednoczesne przygotowanie różnorodnych potraw:
  • Gładka połowa idealnie nadaje się do delikatnych dań, takich jak ryby czy jajka.
Moc i precyzja
Dzięki mocy 8 kW i dwóm niezależnym regulatorom temperatury, urządzenie pozwala na równoczesne korzystanie z obu stref grzewczych, umożliwiając precyzyjne dostosowanie temperatury do każdego produktu. Lampki sygnalizacyjne zapewniają pełną kontrolę nad pracą urządzenia.