700.PBG-400G Płyta grillowa gazowa gładka chromowana 400 mm 5,5kW na podstawie szafkowej zamkniętej
Rodzaj
gładka
Liczba palników
1
Zasilanie
230 V
Moc grzewcza
5,5 kW