700.PBG-400R Płyta grillowa gazowa ryflowana chromowana 400 mm 5,5 kW na podstawie szafkowej zamkniętej
Rodzaj
ryflowana
Liczba palników
1
Zasilanie
230 V
Moc grzewcza
5,5 kW