900.KE-4.S.D Kuchnia elektryczna 4 płytowa 900 mm 4×4,0 kW na podstawie szafkowej zamkniętej
900.KE-4.S.D to czteropolowa kuchnia elektryczna o szerokości 900 mm, zaprojektowana z myślą o profesjonalnych kuchniach, gdzie liczy się wydajność i ergonomia. Umieszczona na zamkniętej podstawie szafkowej, oferuje dodatkową przestrzeń do przechowywania akcesoriów, zachowując przy tym porządek i estetykę w miejscu pracy.
Moc grzewcza
16 kW 16 kW 16 kW 16 kW
Lista dystrybutorów
Kuchnia elektryczna KROMET 900.KE-4.S.D – solidna moc i pełna organizacja
Najważniejsze cechy
  • 4 żeliwne płyty grzewcze o mocy 4,0 kW każda – szybkie nagrzewanie, niezawodność i długowieczność.