700.PBE-400G Płyta grillowa gładka chromowana 400 mm 4,8kW
Moc grzewcza
4,8 kW 4,8 kW 4,8 kW 4,8 kW
Rodzaj
gładka gładka gładka gładka
Liczba płyt
Zasilanie
400 V 400 V 400 V 400 V
Szerokość [mm]
400
Głębokość [mm]
700
Wysokość [mm]
280
Moc płyt [kW]
396×560
Profesjonalny serwis
Gwarancja 24 miesiące
Lista dystrybutorów
Elektryczna płyta grillowa Kromet 700.PBE-400G – Kompaktowa moc w Twojej kuchni
Idealna do precyzyjnego smażenia
  • Kompaktowy format 400 mm: Idealny wybór dla mniejszych kuchni gastronomicznych, które wymagają wydajności na niewielkiej powierzchni.