700.PBE-400G.S Płyta grillowa gładka chromowana 400 mm 4,8kW na podstawie szafkowej otwartej
Moc grzewcza
4,8 kW 4,8 kW 4,8 kW 4,8 kW
Rodzaj
gładka gładka gładka gładka
Liczba płyt
Zasilanie
400 V 400 V 400 V 400 V
Szerokość [mm]
400
900
Wymiar płyty [mm]
396×560
Lista dystrybutorów
Elektryczna płyta grillowa Kromet 700.PBE-400G.S – Kompaktowe rozwiązanie dla profesjonalnej kuchni
Perfekcyjne smażenie w kompaktowej formie
  • Kompaktowy format 400 mm: Doskonały wybór dla mniejszych kuchni gastronomicznych, które potrzebują maksymalnej wydajności na niewielkiej przestrzeni.