700.PBE-400G.S.D Płyta grillowa gładka chromowana 400 mm 4,8kW na podstawie szafkowej zamkniętej
Moc grzewcza
4,8 kW 4,8 kW 4,8 kW 4,8 kW
Rodzaj
gładka gładka gładka gładka
Liczba płyt
Zasilanie
400 V 400 V 400 V 400 V
Szerokość [mm]
400
900
Wymiar płyty [mm]
396×560
Lista dystrybutorów
Elektryczna płyta grillowa Kromet 700.PBE-400G.S.D – Wszechstronność i precyzja w kompaktowej formie
Doskonała do różnych technik smażenia
  • Optymalny format 400 mm: Idealnie sprawdzi się w mniejszych przestrzeniach, bez kompromisów w kwestii wydajności.