700.PBE-400R Płyta grillowa ryflowana chromowana 400mm 4,8kW
Moc grzewcza
4,8 kW 4,8 kW 4,8 kW 4,8 kW
Rodzaj
ryflowana ryflowana ryflowana ryflowana
Liczba płyt
Zasilanie
400 V 400 V 400 V 400 V
Szerokość [mm]
400
Głębokość [mm]
700
Wysokość [mm]
280
Wymiar płyty [mm]
396×560
Lista dystrybutorów
Elektryczna płyta grillowa Kromet 700.PBE-400R – Kompaktowa moc w wersji nablatowej
Idealna do profesjonalnego grillowania
  • Kompaktowy format 400 mm: Idealne rozwiązanie dla kuchni z ograniczoną przestrzenią, które potrzebują wysokiej wydajności.