700.PBE-400R.S.D Płyta grillowa ryflowana chromowana 400mm 4,8kW na podstawie szafkowej zamkniętej
Moc grzewcza
4,8 kW 4,8 kW 4,8 kW 4,8 kW
Rodzaj
ryflowana ryflowana ryflowana ryflowana
Liczba płyt
Zasilanie
400 V 400 V 400 V 400 V
Szerokość [mm]
400
900
Wymiar płyty [mm]
396×560
Lista dystrybutorów
Elektryczna płyta grillowa Kromet 700.PBE-400R.S.D – Profesjonalne grillowanie w kompaktowej formie
Idealna do smażenia i grillowania
  • Kompaktowy rozmiar 400 mm: Sprawdza się w mniejszych kuchniach gastronomicznych, nie rezygnując z profesjonalnej wydajności.