700.PBE-400R.T Płyta grillowa ryflowana chromowana 400mm 4,8kW na podstawie szkieletowej
Moc grzewcza
4,8 kW 4,8 kW 4,8 kW 4,8 kW
Rodzaj
ryflowana ryflowana ryflowana ryflowana
Liczba płyt
Zasilanie
400 V 400 V 400 V 400 V
Szerokość [mm]
400
900
Wymiar płyty [mm]
396×560
Lista dystrybutorów
Elektryczna płyta grillowa Kromet 700.PBE-400R.T – Lekka, wydajna, profesjonalna
Efektywne grillowanie na kompaktowej powierzchni
  • Format 400 mm: Doskonałe rozwiązanie dla mniejszych lokali gastronomicznych, które potrzebują wydajności w ograniczonej przestrzeni.