700.KG/I-800.S Solid Top gazowy chromowany 800 mm na podstawie szafkowej otwartej
Kuchnia gazowa 700.KG/I-800.S z linii 700 marki Kromet to profesjonalne urządzenie gastronomiczne z chromowaną płytą Solid Top o szerokości 800 mm. Dzięki zróżnicowanemu rozkładowi temperatur na powierzchni płyty możliwe jest jednoczesne przygotowywanie kilku potraw, wymagających różnych warunków cieplnych.
Liczba płyt
Moc grzewcza
9 kW 9 kW 9 kW 9 kW
Lista dystrybutorów
Kuchnia gazowa Kromet 700.KG/I-800.S – Solid Top 800 mm na podstawie szafkowej otwartej
Kuchnia gazowa 700.KG/I-800.S z linii 700 marki Kromet to profesjonalne urządzenie gastronomiczne z chromowaną płytą Solid Top o szerokości 800 mm. Dzięki zróżnicowanemu rozkładowi temperatur na powierzchni płyty możliwe jest jednoczesne przygotowywanie kilku potraw, wymagających różnych warunków cieplnych. Otwarta podstawa zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania garnków i akcesoriów kuchennych.
Najważniejsze cechy:
  • Palnik gazowy 9 kW (Ø128 mm) z żeliwa, z palnikiem pilotującym i zabezpieczeniem przeciwypływowym gazu.
  • Obudowa i płyta górna wykonane ze stali kwasoodpornej AISI 304 o grubości 1,5 mm – odporne na korozję i łatwe w utrzymaniu czystości.
  • Regulowane stopki umożliwiające stabilne ustawienie urządzenia.
Dane techniczne:
  • Wymiary: 800 × 700 × 900 mm
  • Moc gazowa: 9 kW