700.KG/I-800.T Solid Top gazowy chromowany 800 mm na podstawie szkieletowej
Kuchnia gazowa 700.KG/I-800.T z linii 700 marki Kromet to profesjonalne urządzenie z chromowaną płytą grzewczą Solid Top o szerokości 800 mm. Dzięki różnorodnemu rozkładowi temperatur umożliwia jednoczesne gotowanie, smażenie i duszenie wielu potraw.
Liczba płyt
Moc grzewcza
9 kW 9 kW 9 kW 9 kW
Lista dystrybutorów
Kuchnia gazowa Kromet 700.KG/I-800.T – Solid Top 800 mm na podstawie szkieletowej
Kuchnia gazowa 700.KG/I-800.T z linii 700 marki Kromet to profesjonalne urządzenie z chromowaną płytą grzewczą Solid Top o szerokości 800 mm. Dzięki różnorodnemu rozkładowi temperatur umożliwia jednoczesne gotowanie, smażenie i duszenie wielu potraw. Lekka, otwarta konstrukcja szkieletowej podstawy zapewnia łatwy dostęp i komfortową organizację przestrzeni roboczej.
Najważniejsze cechy:
  • Palnik gazowy 9 kW (Ø128 mm) z żeliwa, wyposażony w palnik pilotujący i zabezpieczenie przeciwypływowe gazu.
  • Stal nierdzewna AISI 304 (1,5 mm) – trwała i higieniczna powierzchnia robocza.
  • Regulowane stopki pozwalające na stabilne ustawienie.
Dane techniczne:
  • Wymiary: 800 × 700 × 900 mm
  • Moc gazowa: 9 kW